On My Wishlist (5)

10:09


Meme z dílny Book Chick City. Každou sobotu uveřejníte seznam knih, které si chcete koupit. Mohou to být knihy starší i nové, či v budoucnu vydané.

•○•○•○•○•


Pro tuto sobotu si volím:

R. K. Lilley
LET -  V OBLACÍCH

Před pár minutami jsem procházela předprodej knih na bux.cz a narazila na druhý díl této knihy. Dost mne zaujala, a tak  jsem zamířila k prvnímu dílu. Jej, zase ženská, dokonce letuška (to tu ještě nebylo, erotika v nebesích), která doposud odolávala všem mužům s úsměvem na tváři, najednou spatří chlapíka, který jí dokonale učaruje. Nazdar všem zásadám, hop na něj! Obálka je suprová a příběh sice není žádnou neznámou, ale klidně bych pár papírovek za knihu obětovala!

Gail McHughová
NEČEKANÉ SETKÁNÍ

Ačkoliv je svět zahlcen příběhy o mocných sexy pracháčích, kteří se zblázní do jedné baby a musí s ní skotačit do vysílení, jsem docela ráda, že takové knihy vydávají. Občas neuškodí ponořit se do nepříliš náročného příběhu, který vám možná tolik nedá, zato se však dostanete do jiného světa. Kniha Nečekané setkání, myslím, tento předpoklad splňuje. Možná máte pocit, že je to další ptákovina, ale proč jí nedát šanci?

Mohlo by se líbit

0 komentářů

Děkuji za pár písmenek!

ODEBÍREJ NOVINKY

Ať ti neunikne žádný příspěvěk na blogu!

Facebook

Čtecí výzva 2017

2017 Reading Challenge

2017 Reading Challenge
Pavla has read 4 books toward her goal of 100 books.
hide

Ikonka